Kortowiada - najlepsze juwenalia w Polsce!

23-26 maja 2013

Coolturalny Student

Kabaret Czesuaf

AAAatrakcyjni trzej mężczyzni z Poznania rozbawią każdą publiczność.
Kabaret Czesuaf - profesjonalne, wszechstronne, geograficznie i sezonowo nieograniczone poprawianie nastrojów, wywoływanie uśmiechów, wprawianie w dobry humor.
Oferujemy dobre żarty, zgrabne puenty oraz piosenki z dobrym tekstem i nienachalnym wokalem.
W cenę wliczone 10-letnie doświadczenie sceniczne, zadowolenie klienta oraz niebanalna uroda zespołu.

Kabaret Czesuaf można porównać do szminki - jest na ustach wszystkich. Oto co sądzi o kabarecie Czesuaf statystyczny Polak:
• Kabaret Czesuaf? Nic o nich nie sądzę, bo właśnie sądzę. Jadwiga D., sędzia Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej
• Czesuaf jest jak locha rozpłodowa. Trzeba go zaprosić. Roman Z., hodowca trzody chlewnej
• Kabaret Czesuaf to temat zastępczy! Jarosław K., polityk
• Warto zobaczyć. Krzysztof N., ekonomista
• Dlaczego rodziny piłkarzy nie dostały biletów na kabaret Czesuaf? Jakub B., kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej
• Oglądanie Czesuafa grozi pęknięciem ze śmiechu. Minister Zdrowia

* Z Wielkiej Księgi Imion
Czesuaf - pochodzi z języka starohebrajskiego. W tym języku Czesuaf znaczy "dobra zabawa", cz - "dobra", esuaf - "zabawa". Czesuaf to kabaret pogodny, sympatyczny, przystojny, ale nie jakoś oszałamiająco, tylko tak trochę. W towarzystwie Czesuafa nie można się nudzić, najczęstszym zachowaniem w jego obecności jest głośny śmiech i spontaniczne brawa. Czesuaf nie tylko bawi, ale często również skłania do refleksji - popularne przysłowie ludowe z okolic Sosnowca mówi: Kto Czesuafa obejrzy, ten w głąb siebie wejrzy.


Kabaret Z Nazwy
Kabaret Z Nazwy został założony w 2006 roku w Olsztynie przez grupę młodych, zdolnych fanów kabaretu. Z czasem możliwość występów i zabawa na scenie przerodziła się w pasję i sposób na spędzenie każdej wolnej chwili. Dzisiejszy KZN to 3 osoby: Sławek, Tomek i Łukasz. Liczne przeglądy kabaretowe i imprezy plenerowe czy integracyjne, na których staramy się promować Olsztyn, są dla nas okazją do zdobywania doświadczenia i praktyki w trudnej sztuce aktorskiej.

Nasze życie to kabaret, a uśmiech na twarzach widowni jest najlepszą zapłatą za długie godziny spędzone na próbach i przygotowaniach do występów.

Skomentuj wpis - zapraszamy do dyskusji