Kortowiada - najlepsze juwenalia w Polsce!

23-26 maja 2013

Silent Party

Juwenalia są czasem kiedy każdy Żak może wyrazić swoją radość z bycia częścią społeczności akademickiej. Chcąc wyznaczać nowe trendy w Olsztynie i pośród innych polskich juwenaliów. Pragniemy wprowadzić studentów w nową kulturę clubbing’u poprzez wydarzenie nazywane popularnie „Silent Party”.

Pragniemy dać uczestnikowi możliwość pełnego wyrażenia własnego „ja” poprzez indywidualne kreowanie nastroju muzycznego w trakcie jego trwania. Każdy uczestnik wyposażony zostanie w słuchawki podłączone do trzech kanałów, na których trzech DJ’i będzie grało trzy odmienne typy muzyki. Tego typu impreza na terenie Olsztyna odbyła się jedynie raz, ale cieszyła się ogromną popularnością. Również podczas trwania największych festiwali można znaleźć namioty oferujące tą formę rozrywki i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to ciekawa alternatywa dla standardowych imprez klubowych, zwłaszcza, że w tym przypadku, odbywa się ona w dużej hali namiotowej.

Dreszczyku emocji dodaje fakt, iż jest to jedna z większych imprez tego typu. „Silent Party” jest idealnym miejscem dla osób szukających nowych wrażeń i powiewem nowości w spojrzeniu na organizację imprez plenerowych.

Skomentuj wpis - zapraszamy do dyskusji